23 Mart 2016 Çarşamba

IN THE BALM OF YOUR HAND PALETTEHerkese merhabalar bugün sizlere thebalm markası'na ait "In Thebalm Of Your Hand paleti'nden bahsedeceğim.. Paletin üst bölümünde  3 tane allık 1 tane bronzer bulunuyor..Alt sırada ise 3 far 1 aydınlatıcı bulunuyor..yan tarafındaki kısımda ise 1 krem allık 1 ruj bulunuyor..
Thebalm of Your Hand paletinin içinde bulunan allık ve bronzer'in isimlerinide merak edenler varsa hemen belirteyim "Hot mama,instain,cabanaboy,bahama mama Allık ve bronzer mevcut..
Alt kısımda bulunan farların ismide shady lady paletinin içinde bulunan iki renk var,nude tude paletinde bulunan bir renk var,balm Jovi paletinde bulunan bir renk var ve en güzeli ise thebalm mary lou manizer aydınlatıcı var benim en çok sevdiğim aydınlatıcı oluyor kendileri :)) son olarak da apples paletindeki krem allık ve the balm girl serisinin-mia moore isimli ruju.
Bana göre thebalm'ın en güzel ürünleri bu paletin içinde toplanmış,ayrı ayrı almak istemeyenler için bu palet bence çok ideal..Paletin fiyatı 92 tl Gratis indirimlerini yakalarsanız uygun fiyata ürüne sahip olabilirsiniz..Posted via Blogaway


İlk yorum yapan siz olun.

İREMSBEAUTYBLOG (2016)

Web Tasarım: Senino Tasarım